ХVI Міжнародна наукова конференція "Китайська цивілізація: традиції та сучасність"

Китайська цивілізація: Традиції та сучасність

Молоді вчені Факультету східних мов взяли участь у ХVI Міжнародній науковій конференції "Китайська цивілізація: традиції та сучасність".

30 листопада 2022 року члени Наукового товариства Факультету східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка на запрошення Інституту сходознавства імені Агатангела Кримського НАНУ виступити з доповідями на  ХVI Міжнародній науковій конференції "Китайська цивілізація: традиції та сучасність".

Зокрема, із доповідями виступили:

• Семеніст І. В. та Федюк В. Ю. "Китайсько-українські мовно-літературні зв'язки першої половини ХХ ст. (На прикладі інтересу Лу Сіня до творів українських авторів)";
  • Цимбал С.В., Лисенко А.В. "Процес становлення сучасного поховального обряду у Гонконзі".

Щиро дякуємо колегам із Інституту сходознавства імені Агатангела Кримського НАНУ та Оргкомітету за надану можливість долучитися до конференції! Окремо висловлюємо вдячність за високий рівень організації заходу, а також за дружню та сімейну атмосферу, попри серйозність тем обговорень.