ДОСВІД УЧАСТІ У ПРОГРАМАХ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ СХІДНИХ МОВ

316308465_127832116758122_1024254035861408531_n.jpgПротягом листопада 2022 року на Факультеті східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася серія онлайн-зустрічей, присвячених досвіду участі у програмах академічної мобільності в закладах вищої освіти Китаю та Японії.

Участь у заходах взяли студенти 1 та 2 курсів освітніх програм «Мова і література (китайська)» та «Мова і література (японська)», у ролі лекторів – наші студенти-магістри, які наразі перебувають або нещодавно мали можливість взяти участь у програмах академічної мобільності в Китаї та Японії.

Під час серії зустрічей учасниками були розглянуті наступні питання:

• актуальні можливості навчання за кордоном для студентів Факультету східних мов
  • особливості програми академічної мобільності від Університету Грінченка
  • загальні враження учасників стажувань від досвіду навчання Китаю та Японії
  • особливості адаптації до іншомовного середовища.

Учасники заходів мали змогу обговорити особистий досвід проживання українських студентів у країнах Азії, поділитися своїми очікуваннями, дізнатися про правдивість існуючих стереотипів та в цілому обмінятися досвідом та перспективами опанування китайської та японської мов!