Зустріч зі студентами університету Канда (Токіо, Японія)

15 листопада 2022 року студенти Факультету східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка взяли участь у проєкті зміцнення дружніх зв‘язків між Україною та Японією, відвідавши онлайн-зустріч зі студентами університету Канда (Токіо).

До конференції долучилося понад 200 студентів та викладачів з України та країн Азійсько-Тихоокеанського регіону (Японія, Республіка Корея, Індонезія, Філіппіни, та ін.). Основною мовою заходу була англійська, разом із тим учасники мали змогу практикувати навички спілкування японською мовою разом із носіями!

Зустріч стала платформою для масштабного міжкультурного обміну, що здійснювався завдяки безпосередній комунікації між молодими представниками різних країн.