УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ІНСТИТУТІВ КОНФУЦІЯ

01 жовтня 2022 року з нагоди Міжнародного дня Інститутів Конфуція, Дня Проголошення КНР на Кафедрі китайської мови і перекладу Факультету східних мов відбулися святкові
заходи. Участь в урочистостях взяли викладачі кафедри китайської мови і перекладу та студенти освітньої програми «Мова і література (китайська)».

Із привітаннями до студентів звернувся декан Факультету східних мов, доктор філологічних наук Іван Васильович Семеніст та завідувач кафедри китайської мови і перекладу, кандидат філологічних наук, Світлана Віталіївна Цимбал.

У рамках святкових заходів викладачі та студенти кафедри виступили з творчими номерами та презентаціями присвяченими видатному мудрецю Китаю - Конфуцію. Майстер-клас із каліграфії для викладачів та студентів провів старший викладач кафедри китайської мови і перекладу Ван Валерій Нінвінович.