Посвята першокурсників Факультету східних мов

170922 posvyata 01

17 вересня 2022 року відбулася посвята першокурсників Факультету східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка у студенти.

Із вітальним словом до студентської спільноти звернувся ректор Університету Віктор Огнев’юк, дав цінні життєві настанови, побажав натхненного навчання і вручив першокурсникам символ Університету – Словник Грінченка.

До привітань долучився декан Факультету східних мов Іван Семеніст із побажаннями відповідальності та наполегливості у здобутті знань, у досягненні поставленої мети.

Хвилиною мовчання присутні урочистостей вшанували пам’ять Воїнів України – співробітників і студентів, які віддали життя, захищаючи землю та свободу української нації.

Куратори і координатори ознайомили першокурсників із особливостями освітнього процесу в закладі, правилами внутрішнього розпорядку, корпоративним стандартом.

Щиро вітаємо першокурсників Факультету східних мов зі студентським статусом! Бажаємо стати успішними фахівцями-сходознавцями заради розквіту України, творчого натхнення, успіхів у навчанні та здійснення всіх ваших мрій.

Успіхів і перемог!