Щиро вітаємо ІВАНА ВАСИЛЬОВИЧА СЕМЕНІСТА, завідувача кафедри східних мов та перекладу, із присудження наукового ступеня доктора філологічних наук!

tsvety rozy belyi fon flowers buketВідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 01 лютого 2022 р. № 89 «Про затвердження рішень Атестаційної комісії Міністерства» нашому колезі, завідувачу кафедри східних мов  перекладу Івану Васильовичу СЕМЕНІСТУ, присуджено науковий ступінь ДОКТОРА ФІЛОЛОГІЧНИХ НАУК (спеціальність – 10.02.04 «Германські мови»).

Щиро вітаємо Івана Васильовича та його наукового консультанта – завідувача кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Інституту філології, доктора філологічних наук, доцента Русудан Кирилевну МАХАЧАШВІЛІ!

Зичимо міцного здоров’я, натхненної праці, подальшого фахового зростання, успішного втілення творчих і наукових задумів у майбутніх проєктах! Нових досягнень!