Вітаємо Івана Васильовича Семеніста з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філологічних наук!

17 грудня 2021 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 17.051.02 Запорізького національного університету відбувся успішний захист дисертації на здобуття ступеня доктора філологічних наук зі спеціальності 10.02.04 германські мови (на тему «Мовна комунікація в цифровому середовищі: моделі, засоби, механізми (на матеріалі інновацій європейських та азійських варіантів англійської мови)») завідувача кафедри східних мов та перекладу Інституту філології Семеніста Івана Васильовича.

Щиро вітаємо Івана Васильовича та його наукового консультанта – завідувача кафедри романської філології та порівняльно-типологічного мовознавства Інституту філології, доктора філологічних наук, доцента Русудан Кирилевну Махачашвілі!

Зичимо міцного здоров’я, подальшого професійного та наукового зростання, успішного втілення творчих і наукових задумів!

close up of red roses bouquet flowers 87414 4870