ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ЕСЕ КИТАЙСЬКОЮ МОВОЮ «КИТАЙ МОЇМИ ОЧИМА»

25 червня 2021 року у приміщенні Посольства Китайської Народної Республіки в Україні відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу есе китайською мовою «Китай моїми очима», на якій Його Високоповажність Надзвичайний та Повноважний Посол КНР в Україні пан Фань Сяньчжун нагородив переможців конкурсу.

У конкурсі, який проходив з березня по червень 2021 року взяли участь понад 200 учасників – школярів, студентів, науковців, громадських діячів, керівників закладів освіти.

За результатами конкурсу перемогу у номінації «Найоригінальніший твір» здобула студентка ІІІ курсу освітньої програми «Мова і література (китайська)» кафедри східних мов і перекладу Інституту філології - Анастасія Русланівна Соколова.

Вітаємо Анастасію із заслуженою перемогою та бажаємо подальших звершень у вивченні китайської мови!