Презентація книги "Таємна історія монголів..."

Дописи

Урочиста презентація книги в Університеті Грінченка: запрошуємо вас долучитися!

13 червня о 13:00 у галереї ім. Віктора Огнев'юка (Левка Лук’яненка, 13-Б) відбудеться важлива подія  для науковців, студентів та поціновувачів літератури.

Запрошуємо на презентацію нової книги, автор якої - видатний письменник і дослідник До Тайж Цогтсайхан.

За участі директора видавництва "Саміт-книга" - Івана Степуріна, відомого мецената, члена правління Української Асоціації видавців і книгорозповсюджувачів.

До Тайж Цогтсайхан, знана постать у науково-літературних колах, представить свою нову роботу, яка відкриває незнані раніше горизонти в дослідженні історичних та культурних взаємин.

• На вас чекають:
  • Захоплююча розповідь про створення книги, дослідження автора та історичні процеси становлення великої постаті
  •  Інсайдерська інформація про видавничий процес та майбутні літературні проєкти
  • Відкритий діалог з автором та видавцем, можливість поставити свої запитання

Не пропустіть можливість стати частиною важливого культурного заходу та долучитися до літературної спільноти!

"Саміт-книга" — одне з провідних українських видавництв, яке спеціалізується на випуску широкого спектра літератури, включаючи художню, наукову, публіцистичну та дитячу книги.

#ПрезентаціяКниги #ЛітературнаПодія #НауковаЛітература #ДоТайжЦогтсайхан #ІванСтепурін #ГалереяОгневюка #Київ #СамітКнига #АкадемічнаСпільнота

Місце розташування вул. Левка Лук'яненка, 13-Б, галерея імені Віктора Огнев'юка