І ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ВИКЛАДАЧІВ КИТАЙСЬКОЇ МОВИ

Дата: 18 жовтня 2018 року

Місце: Київський університет імені Бориса Грінченка, вул. Маршала Тимошенка, 13 Б

Робоча мова: українська, китайська

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у І Всеукраїнському науково-методичному семінарі викладачів китайської мови, якій проходитиме на базі Київського університету імені Бориса Грінченка. Організаторами заходу виступлять: Відділ освіти і культури Посольства Китайської Народної Республіки в Україні, Київський університет імені Бориса Грінченка та Інститут Конфуція Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Предмет дискусії: Актуальні проблеми викладання китайської мови в закладах вищої освіти та загальноосвітніх закладах України, досягнення та перспективи українського китаєзнавства, методика викладання китайської мови в закладах вищої освіти.

Для участі в семінарі необхідно зареєструватися до 05.10.2018 р., перейшовши за посиланням.

Важливо: витрати на проїзд, проживання та харчування беруть на себе організатори заходу.

З повагою, Оргкомітет