kravchenko

Науковий ступінь, вчене звання

Кандидат філологічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Практикум східної мови( практика перекладу китайської мови), мовленнєвий етикет та ділове мовлення ( китайська мова )

Біографія

У 2015 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Мова і література (китайська, англійська )та переклад » та отримала кваліфікацію «магістр мови і літератури, філолог -дослідник, викладач вищого навчального закладу ( китайська мова і література та англійська мова), перекладач з китайської та англійської мов ».

У 2015– 2023рр. – працювала на посаді асистента кафедри мов і літератур Далекого Сходу та Південно -Східної Азії Інституту філолоії Київського національного університету імені Тараса Шевченка .

У листопаді 2019 року захистила дисертаційне дослідження на тему: « Китайський молодіжний сленг в інтернет-комунікації: структурно-семантичний, лінгвокультурний та лінгвопрагматичний аспекти ) (спеціальність – 10.02.13 – мови народів Азії, Африки, аборигенів народів Америки та Австралії»).

У Київському університеті імені Бориса Грінченка працює з 2023року.

Професійний і науковий інтерес

Лексикологія та фразеологія сучасної китайської мови, структурна семантика, лінгвокультурологія, когнітивна лінгвістика, методика викладання східних мов.