Владислав Степанчук поділився першими враженнями про життя в Японії

ВЛАДИСЛАВ СТЕПАНЧУК ПОДІЛИВСЯ ПЕРШИМИ ВРАЖЕННЯМИ ПРО ЖИТТЯ В ЯПОНІЇ

 photo 5237946092350464581 yСтуденти Факультету східних мов Київського столичного університету імені Бориса Грінченка активно беруть участь у програмах академічної мобільності, що дозволяє їм отримати міжнародний досвід та поглибити знання мов і культур східних країн. Завдяки партнерству з університетами Китаю, Японії та Кореї студенти мають можливість навчатися за кордоном, вдосконалюючи мовні навички та розвиваючи професійні компетенції. Ці програми сприяють кар'єрному зростанню і розширюють академічні горизонти студентів.

Студент 3 курсу Владислав Степанчук поїхав до Університету-партнера Тойо на семестрове навчання за програмою академічної мобільності та вирішив поділитися своїми враженнями про перший досвід життя в Японії:

«Вітаю! Я із задоволенням поділюся своїм першим досвідом перебування в Японії під час академічної мобільності в Університеті Тойо...Моє перше враження від Японії можна описати як культурний шок, але в найкращому сенсі цього слова. Відразу впадає в очі організованість і повага до часу та простору інших людей. Також я відчув, що японське суспільство відрізняється особливою увагою до деталей. Японці надають великого значення етикету, наприклад, прийнято вклонятися під час привітання, а також зберігати мовчання в громадському транспорті. Що стосується навчання, то воно значно відрізняється від того, до якого я звик в Україні. Практики дуже багато, від звичайних відповідей на запитання до презентування проєктів. Викладачі заохочують студентів мислити критично, ставити запитання та пропонувати власні ідеї, що робить навчальний процес дуже інтерактивним і цікавим. Крім того, я інтенсивно вивчаю японську мову поза парами завдяки Клубу японської мови в Університеті Тойо та щоденному спілкуванню з японцями. Життя в гуртожитку стає для мене ще однією важливою частиною досвіду під час перебування в Японії. Однією з головних переваг є те, що я живу разом зі студентами з різних країн, що створює унікальну мультикультурну атмосферу. Важливо відзначити і те, що в гуртожитку панує чітка система правил і порядку, що цілком відповідає японській культурі. Спільні кухні, пральні та зони відпочинку завжди чисті й добре організовані. Також приємно вражає, що місцевий персонал завжди готовий допомогти у вирішенні будь-яких питань. Незважаючи на те, що спочатку було трохи незвично жити за таким розпорядком, з часом я почав цінувати цю структуру, яка допомагає краще організувати свій день і фокусуватися на навчанні. Загалом, життя в гуртожитку — це чудовий досвід, який не тільки допомагає мені краще адаптуватися до японської культури, але й створює багато приємних спогадів та нових знайомств. Одне з найцікавіших місць, де я побував, це Акіхабара — справжній рай для шанувальників японської сучасної популярної культури. Ця місцевість дуже жвава. Акіхабара стала для мене символом сучасної Японії – динамічної, креативної та відкритої до нових ідей. Загалом, мої перші враження від Японії можна описати як дуже позитивні. Я впевнений, що час, проведений тут, стане важливим етапом у моєму житті та професійному розвитку. Ця країна має унікальну атмосферу, яка поєднує в собі повагу до традицій та інноваційність. І я дуже вдячний за можливість навчатися в такому середовищі.»

 


 

  • Головна
  • Інформація
  • Про Факультет
  • Ресурси
  • Структура