Факультет східних мов долучився до засідання Української частини Українсько-Китайської Ділової ради

Засідання Української частини Українсько-Китайської Ділової ради: крок до сталого розвитку та міжнародної співпраці

457737667 3430996327032826 6703685761131528052 n

30 серпня 2024 року в офісі Торгово-промислової палати України відбулося засідання Української частини Українсько-Китайської Ділової ради (УКДР). У засіданні взяли участь представники Кабінету Міністрів України, профільних міністерств та відомств, української амбасади в КНР, провідних українських університетів, зокрема були запрошені представники Факультету східних мов (декан Факультету — Семеніст Іван Васильович, помічник з ІКТ — Федюк Владислава Юріївна), а також українські бізнесові структури та представники зацікавлених китайських компаній. 

Під час засідання було заслухано звіт чинного голови УЧ УКДР Ігоря Литвина, про діяльність ради протягом 2019/2024 років та окреслено плани на найближчий рік. Зокрема, обговорювалися такі напрямки, як участь українських підприємців у міжнародних виставках, проведення спільних бізнес-форумів, розширення підтримки українських товарів на китайському ринку, створення профільних комітетів у складі Ради та розвиток міжрегіональної співпраці.

Участь у заходах такого рівня сприяє не лише зміцненню економічних зв'язків між Україною та Китаєм, але й реалізації глобальних Цілей сталого розвитку (ЦСР), що є невіддільною частиною стратегії розвитку Університету Грінченка, зокрема:

  1. Ціль 4: Якісна освіта. Представники провідних українських університетів мали можливість обговорити з китайськими колегами можливості для розширення академічного співробітництва, обміну студентами та досвідом, що сприятиме підвищенню рівня освіти та професійної підготовки молодих спеціалістів.
  2. Ціль 8: Гідна праця та економічне зростання. Відновлення та розширення участі українського бізнесу у проєкт, таких як «Німецько-європейські центри у Китаї», підтримка Національного онлайн-павільйону українських продуктів харчування, участь у Кантонській виставці та Китайській Експо міжнародного імпорту відкривають нові ринки збуту для українських товарів, сприяючи економічному зростанню та створенню нових робочих місць.

  3. Ціль 5: Гендерна рівність. Ініціатива зі створення Жіночої Ділової Ради в структурі УКДР спрямована на підтримку гендерної рівності та розширення можливостей для жінок в бізнесі, що сприятиме більш інклюзивному та сталому економічному розвитку.

  4. Ціль 17: Партнерство заради сталого розвитку. Оформлення міжрегіональних філій спільної Ділової Ради з офісами в Україні та Китаї сприятиме більш тісному співробітництву між країнами, що допоможе досягти взаємовигідних результатів у сфері економічного та соціального розвитку.

Факультет східних мов Київського столичного університету імені Бориса Грінченка підтримує такі ініціативи та вважає, що активна участь у подібних заходах є важливим кроком до інтеграції України у світовий освітній та економічний простір, а також сприяє реалізації Цілей сталого розвитку.

457809759 3430996270366165 9151189246446432379 n

SDG 04 minSDG 05 minSDG 08 minSDG 17 min

  • Головна
  • Інформація
  • Про Факультет
  • Ресурси
  • Структура