Закрита лекція "Як нації відновлюються: досвід Східної Азії"

Лекція Надзвичайного і Повноважного Посла України в Японії, почесного професора Київського університету імені Бориса Грінченка — Сергія Корсунського "Як нації відновлюються: досвід Східної Азії".

Глибокий аналіз реконструкції держав часів відбудови та відновлення. Соціальний, культурний та економічний аспекти. Продовження неймовірної червневої лекції, яка змогла надихнути кожного слухача.

- яким чином суспільні настрої впливають на відновлення нації

- який розподіл ресурсів сприяв швидкому відновленню держави та Східноазійському економічному феномену

- яка роль місцевої та центральної влади у відновленні держави

- спростування міфу про японський фашизм

- поєднання Західних моделей світоустрою з японською традицією у Конституції Японії

- чому голосування має бути фізичним, а не диджиталізованим

І навіть більше!

"У кожного своя робота і це дуже важливо... Все, що у світі існує найкраще - воно не є складним..."

"Японія - це країна, в якій все працює..."

"Нова динаміка має ґрунтуватися на тому, що ми маємо побудувати нову систему освіти... Ніякий іноземний викладач... не розуміє японську душу... Потрібно аби японці маючи знання, перепускали досвід Єлю та інших навчальних закладів через себе... своє внутрішнє світовідчуття."

Розповідь Сергія Корсунського була наповнена гострою аналітикою, аналізом та філософією, які слухачі розібрали на десятки цитат...

Ще під час лекції деякі слухачі звернулися на пошту Наукового товариства Факультету з бажанням прочитати книгу Сергія Корсунського особисто.

Кожен зміг збагнути для себе багато, бо лекція насправді була не про Японію і не про Далекий Схід, а про Україну! "

Мало просто навчити людину... треба аби вона була людиною" - Сергій Корсунський

Дякуємо за сприяння та допомогу в проведенні заходу модератору лекції: Проректору з наукової роботи, Голові вченої ради Університету, доктору філологічних наук, професору - Наталії Миколаївні Вінніковій.