a.hilevych@kubg.edu.ua

Гілевич Аліна Василівна

Старший викладач

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

• Практичний курс східної мови (японської)

Біографія

• У 2011 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «мова та література (японська, англійська) і переклад» та отримала кваліфікацію магістра філології, філолога-дослідника, викладача ВНЗ (японська мова та література, англійська мова), перекладача з японської та англійської мов.
  • Проходила річне стажування в університеті Тенрі (Нара, Японія) в якості студента за обміном.
  • На посаді викладача Київського столичного університету імені Бориса Грінченка працює з вересня 2011 року.
  • З 2012 по 2016 роки навчалася в аспірантурі Київського університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю 10.01.06 – теорія літератури. Працює над дисертаційним дослідженням.

Професійний і науковий інтерес

Особливості міжособистісної комунікації японців, мережні тренди в освітньому середовищі, граматика японської мови, культура та література країн Сходу