Вебінар «Дотримання принципів академічної доброчесності в навчальному процесі»

Дотримання академічної доброчесності, формування культури чесного навчання є важливим для розвітку всієї освіти, але так само важливими вони є для кожного учасника академічного процесу – студента чи викладача, адже безпосередньо впливають на рівень та якість знань, які вони отримують, і на те, якими спеціалістами вони стають в майбутьому. Добре підготовлені успішні спеціалісти з високою культурою щодо навчання і дотримання чітко визначених правил гри стануть тим поколінням, яке зможе досягти успіху в дорослому житті і долучитися до розбудови успішної держави.

Мета вебінару: ознайомити учасників заходу з принципами академічної доброчесності під час виконання навчальних завдань та підготовки наукових текстів.

Vebinar 20.10.22

Чекаємо Вас у Zoom Meeting:
Passcode: 9QgGQy